Ciepła woda

REZYGNACJA Z PODGRZEWACZY WODY – CIEPŁA WODA z MPEC


  • DLACZEGO TO TAKIE WAŻNE?

W sezonie grzewczym 2015/2016 zanotowano w Polsce blisko 4000 interwencji związanych z zatruciami tlenkiem węgla. Zginęło w nich ponad 50 osób. W wielu przypadkach zawiniły tzw. „junkersy”.

  • WYGODA, ALE PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO

Ciepła woda w każdym kranie, w dodatku bez obaw, że zaraz jej zabraknie, to z pewnością bardzo wygodne rozwiązanie, ale ważniejsze jest to, że pozbywając się z bloku „junkersów”, eliminujemy źródło potencjalnych zagrożeń. Nasze rodziny mogą spać spokojnie, bo mamy pewność, że sąsiad nie podtruwa nas tlenkiem węgla.

  • MNIEJ KŁOPOTÓW I WYDATKÓW

Uwalniamy się od obowiązku corocznego przeglądu podgrzewacza i instalacji kominowej oraz związanych z tym kosztów. Dodatkowo, spadają opłaty za gaz niezbędny do podgrzania wody.

  • TANIEJ, NIŻ SIĘ WYDAJE

Budowa instalacji ciepłej wody jest o wiele tańsza niż wymiana podgrzewaczy i wkładów kominowych. Jest jedynym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń o małej kubaturze, w których gazowych podgrzewaczy w ogóle być nie powinno. W ten sposób zyskujemy nie tylko wolną przestrzeń na ścianie, ale przede wszystkim dostosowujemy się do aktualnych przepisów budowlanych i przeciwpożarowych.

  • PORÓWNANIE CEN PODGRZANIA WODY

 

Informacja poglądowa .

 

 

 

Szanowni Państwo ,

w związku z powyższym w najbliższych dniach będziemy zbierać podpisy mieszkańców za przyłączeniem ciepłej wody do sieci MPEC.